Obalová lepenka a vše kolem ní

By webmaster on 23. 9. 2022

Rádi bychom vás tímto informovali o aktuální situaci na trhu s papírem a zejména o průběhu školního sběru 2022/2023.

Z důvodu aktuální situace na trhu s papírem jsme nuceni akceptovat podmínky velkých papírenských podniků a dočasně pozastavit veškerý příjem kartonu – lepenkových krabic, obalů apod. Dále dochází každý měsíc k pravidelnému propadu výkupních cen papíru, proto budou ceny pravidelně aktualizovány.

KARTON a obalovou lepenku tedy NEVYKUPUJEME!!!

Dodávané tiskoviny nesmí obsahovat: karton a lepenku, motouzy, vázací pásky na letácích, plasty, igelitové tašky a jiný komunální odpad!!! Knihy mohou být odevzdány pouze bez pevných tvrdých desek. Prosíme, aby žáci nenosili tiskoviny v kartonových (lepenkových) obalech (krabicích). V ojedinělých případech tiskoviny vytáhnout, krabice sešlápnout a svázat do malých balíčků. V minimálním množství budeme schopni takto připravenou lepenku odebrat. Suroviny musí být suché, ne vlhké a plesnivé a dále upozorňuji na knihy, ze kterých je nutno odtrhnout nepapírové části knih (hřbety apod.)

Děkujeme za pochopení a za spolupráci. Přejeme bezproblémový průběh letošního školního roku.

play youtube,
xvideos,
xnxx,
xhamster,
hentai,
xnxx,
xxx,
sex việt,
Phim sex,
tiktok download,
mp3 download,
xinh,
Gay,
Womans Nike Hoodie,
Free Music,
xtube,

Web by 💚 FOOE
arrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram