Obalová lepenka a vše kolem ní

By webmaster on 23. 9. 2022

Rádi bychom vás tímto informovali o aktuální situaci na trhu s papírem a zejména o průběhu školního sběru 2022/2023.

Z důvodu aktuální situace na trhu s papírem jsme nuceni akceptovat podmínky velkých papírenských podniků a dočasně pozastavit veškerý příjem kartonu – lepenkových krabic, obalů apod. Dále dochází každý měsíc k pravidelnému propadu výkupních cen papíru, proto budou ceny pravidelně aktualizovány.

KARTON a obalovou lepenku tedy NEVYKUPUJEME!!!

Dodávané tiskoviny nesmí obsahovat: karton a lepenku, motouzy, vázací pásky na letácích, plasty, igelitové tašky a jiný komunální odpad!!! Knihy mohou být odevzdány pouze bez pevných tvrdých desek. Prosíme, aby žáci nenosili tiskoviny v kartonových (lepenkových) obalech (krabicích). V ojedinělých případech tiskoviny vytáhnout, krabice sešlápnout a svázat do malých balíčků. V minimálním množství budeme schopni takto připravenou lepenku odebrat. Suroviny musí být suché, ne vlhké a plesnivé a dále upozorňuji na knihy, ze kterých je nutno odtrhnout nepapírové části knih (hřbety apod.)

Děkujeme za pochopení a za spolupráci. Přejeme bezproblémový průběh letošního školního roku.

Web by 💚 FOOE
arrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram